Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të sjell imazhe atraktive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, është duke vazhduar të shijojë disa ditë të mira pushimi.

Ajo ndodhet në jug të Shqipërisë, ku po kalon disa ditë të mira jo-produktive në këto ditë me diell.

Anxhelina, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ajo solli për ndjekësit e saj disa imazhe të tjera atraktive në bikini, të realizuara gjatë pushimeve.

“Eja përsëri” shkruante ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, ku dukej mjaft tërheqëse në bikini të zeza, të cilat i kishte kombinuar me një zinxhir të markës ‘Chanel’.

Komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, një pjesë e mirë e të cilëve e kanë komplimentuar për linjat trupore. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).