Anxhelina Hadërgjonaj super seksi në Amerikë

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka mahnitur ndjekësit e saj në rrjete sociale me fotot e fundit që ka publikuar.

E veshur e tëra në ar, ajo ka provokuar duke u shfaqur mjaft seksi dhe në formë. Përmes këtyre imazheve shohim edhe format e saj mjaft të kuruara.

Aktualisht Anxhelina po jeton në Amerikë ku është duke kryer studimet duke shkëputur pak fokusin nga muzika./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).