Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet unike dhe provokuese në imazhet e shkëputura nga projekti i ri

Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë më fansat disa imazhe të reja në llogarinë saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare u paraqit e veshur me shumë stil, në fotografit të cilat i shkëputi gjatë realizimi të projektit të ri.

E veshur e tëra në të zeza, këmishë të zbërthyer dhe minifund, Anxhelina kombinojë veshjen me aksesor dhe taka të larta me të njëjtën ngjyrë.

Bukuroshja shqiptare dukej në formë të mirë dhe tejet joshëse, teksa nuk dha më shumë detaje në lidhje me atë së çfarë është duke përgatitur.

Kujtojmë që prej vitesh, Anxhelina jeton në Amerikë, ku edhe ka punuar vazhdimisht për muzikë të re.

Kënga e saj e fundit është “No Drama”, me të cilën u rikthye pas një pauze, teksa kënga u mirëprit nga fansat e saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS