Anxhela Peristeri tejet joshëse

Anxhela ka arritur që për një kohë të shkurtër të humbë mjaft kile.

Ajo sot ka postuar një foto në bikini.

Anxhela Peristeri ka hedhur një foto në Instagram, ku është shfaqur mjaftë atraktive,shkruan Kosova Sot Online.

E veshur me bikine me lule, gjë që ia theksojnë edhe linjat trupore, ajo duket shumë joshëse.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).