Anxhela Peristeri sjell klipin e këngës “Lozonjare”

Këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri, ka prezantuar së fundmi me video këngën e radhës nga albumi i ri “N’Tiranë”.

“Lozonjare” titullohet projekti i ri, të cilin e ka shoqëruar edhe me një videoklip.

Teksti dhe muzika është realizuar nga vet artistja, kurse për aranzhmentin u përkujdes Mario Bregu.

Ylli nga Korça ka bërë një paraqitje të mahnitshme skenike në klip, veshur me fustan të kuq.

Albumi tani siç ka treguar ndodhet në të gjitha platformat muzikore digjitale.

“Jam e lumtur që munda të përcjell një pjesë të krijimtarisë sime me këtë album dhe falënderoj pa masë bashkëpunëtorët e mi të dashur për punën e mrekullueshme dhe talentin e rrallë”, tha Anxhela më parë.

“N’Tiranë”, “Jemi larg”, “Lajkat”, “Me ty do të dehem”, “Lozonjare” – janë këngët e albumit të ri. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS