Anxhela Peristeri publikon klipin e “E çmendur për ty”, nuk është siç e prisni!

Këngëtarja Anxhela Peristeri u shpall fituese e edicionit të kaluar të “Kënga Magjike” me “E çmendur për ty”.

Por ditës e sotme ajo ka publikuar klipin e kësaj kënge të sjellë në versionin anglisht dhe me bashkëpunimin e tenorit Kastriot Tusha.

Mjaft seksi dhe provokuese në këtë klip Anxhela ka performuar në këtë klip edhe një koreografi të realizuar nga balerini dhe koreografi Graciano Tagani./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).