Anxhela Peristeri ‘mahnit’ me foton e fundit

Anxhela Peristeri ka treguar format trupore në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri duket tejet tërheqëse në foton e fundit, shkruan lajmi.net.

E veshur në bikini të zeza ajo ka treguar ngjyrën që e ka marrë nga rrezet e diellit dhe nuk dihet nëse është foto e re apo nga arkiva.

“Gëzuar 1 qershori”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë me të cilën sigurisht se ka marrë vëmendjen e ndjekësve për shumë arsye.

Fillimisht shkak i pandemisë njerëzve po u mungon plazhi, dhe liria pa kufizime, në anën tjetër format trupore dhe ngjyra që ka marrë lënë për të dëshiruar./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).