RCCOLA

Ankohet prindi, djali i merr pushkën pa lejen e tij, intervistohen nga policia

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Kamenicë – Në fshatin Topanicë, të Kamenicës i dyshuari mashkull kosovar në cilësinë e ankuesit ka raportuar se djali i tij pa pëlqimin e tij i ka marr armën – pushkë gjuetie.

Uji Dea

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, arma me pesë copë fishekë dhe një rrethore i janë konfiskuar ndërsa të dyshuarit janë liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/