Hidromorava

Angela, zonja në të kuqe që po jeton “ëndrrat”

/ 1 minutë lexim

Angela Martini vazhdon që të argëtojë fansat e saj nëpër rrjetet sociale.

Bukuroshja dhe shkrimtarja, Angela Martini vazhdon të jetë shumë aktive nëpër rrjetet sociale.

Vali Ranch

Ajo ka publikuar disa foto në një fustan të kuq ku tregon gjoksin e saj dhe asetet e tjera seksi të saj.

“Netë të ëndrrave”, ka shkruar ajo, derisa duket se po jeton ditët e saj më të mira në jetën e saj. /GazetaExpress/