Angela vazhdon me fotot e saj simpatike

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini nuk i ndal provokimet në rrjetet sociale.

Ajo këtë e ka bërë edhe në postimet që i ka bërë gjatë vikendit edhe në Instagram ku nuk kanë munguar fotot e saj provokative.

Në shumicë e fotove ajo thekson gjoksin e saj.

Angela kështu po i shijon pranverën e saj të hershme. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS