Angela tregon trupin e saj si sirenë

Angela Martini përsëri është bërë e gjallë në rrjetet sociale.

Bukuroshja dhe shkrimtarja shqiptare këtë vit është duke bërë më shumë postime nëpër rrjetet sociale.

Angela sot është paraqitur tepër seksi në një fotografi ku ka të veshur një triko të tejdukshme ku thekson linjat e saj.

“Duke jetuar në botën ku nuk ka as fund as fillim”, ka shkruar ajo në Instagram. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS