Angela Martini provokon, në imazhet e reja iu ‘tranon’

Modelja e njohur, Angela Martini është një prej femrave më seksi shqiptare.

Ajo në çdo paraqitje që bënë kujdeset që të vijë sa më në formë dhe as në imazhet e fundit nuk ishte më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Modelja erdhi seksi, provokuese dhe mjaft sensuale në fustan të zi dhe të shkurtë.

Bukuria natyrale e modeles së njohur morri vëmendjen edhe këtë herë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).