Angela Martini: Jeta është e shkurtër, thyeni rregullat

Largimin nga modelingu dhe jetën pas martesës, Angela Martini është duke e pasqyruar më së miri në rrjetet sociale.

Bukuroshja jonë është mjaft aktive dhe e ndjekur, derisa në Instagram ka mbledhur mbi 400 mijë ndjekës.

Natyrisht se me ndjekësit e saj nuk ngurron që të shfaqë fotografi nga më të ndryshmet, pa lënë anash edhe ato provokuese.

E tillë shfaqet edhe në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetet sociale, e cila tregon linjat trupore, për çka bën edhe të përflitet. “Jeta është e shkurtër, thyeni rregullat”, ka shkruar ajo pranë kësaj fotografie.

Kujtojmë që modelja Martini prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo tash e disa vite është e martuar me miliarderin rumun, Dragus Savulescu.

Ky i fundit gjatë kësaj kohe është kërkuar nga autoritetet rumune për shkak se është akuzuar për keqpërdorime në vendin e tij të origjinës. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).