RCCOLA

Angela Martini duket atraktive në pozat e fundit, ndërsa vë në dukje gjoksin

/ 1 minutë lexim

Angela Martini është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo destinacionet luksoze që viziton.

Së fundmi, bukuroshja shkodrane ka publikuar në rrjetin social Instagram një sërë fotografish, ku është shfaqur mjaft atraktive duke pozuar në të zeza.

UBT

Ajo kishte veshur një palë geta të ngushta dhe një korse të ngushtë, që vinte në pah gjoksin e saj atraktiv.

Në fotografitë e publikuara, Angela është dukur mjaft joshëse në pozat ‘e nxehta’ që ka marrë para aparatit fotografik.

Bukuroshja përndryshe vazhdon të jetë e martuar me biznesmenin e njohur rumun, Dragos Savuelscu. /Telegrafi/