Angela Martini: Dua dashuri të vërtetë

Modelja e njohur shqiptare që prej vitesh jeton dhe punon në Amerikë, Angela Martini, ka zgjedhur që të ndajë disa sekrete me fansat e saj në Instagram.

Angela Martini u ka kërkuar fansave që ta pyesin për jetën e saj dhe ajo u është përgjigjur pa doreza, duke u treguar e sinqertë.

Një prej fansave e ka pyetur se cili është sekreti për një lidhje të suksesshme dhe ajo u ka treguar ‘sekretin’ e saj.

“Dashuri të vërtetë dhe shumë seks”, është përgjigjur modelja shqiptare. Angela Martini është një prej modeleve më të njohura dhe prej shumë vitesh ajo punon në SHBA.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS