Hidromorava

Angela “djeg” rrjetin me fotot e fundit

/ 1 minutë lexim

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Angela Martini është shfaqur me një set tepër të nxehtë të fotove.

E veshur me sutjena të bardhë, bukuroshja shqiptare derisa ka treguar se fotot që ajo ka bërë janë bërë nga nëna e saj.

Uji Dea

”#Tbt kur kisha flokë më të çelura. Nëna e ime ishte fotografe me iPhone timin…”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove.

Angela ka qenë tepër aktive këto ditë, ku vazhdimisht ka postuar foto në poza të ndryshme në Instagram. /GazetaExpress/