Andrra Destani shkëlqen në të kuqe, duket kaq bukur

Andrra Destani gëzon një bukuri natyrale.

Bashkëshortja e këngëtarit, Sinan Hoxha pak orë më parë ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

E veshur me të kuqe ajo duket për bukuri, derisa fytyra e saj e ëmbël i jep gjithë shkëlqimin e duhur! /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).