Andi Zeqiri me gol dhe asist për Baselin

Andi Zeqiri po zhvillon një ndeshje spektakulare me Baselin kundër Sionit.

Ylli kosovar ka realizuar një gol në minutën e 36-të të ndeshjes, shkruan Indeksonline.

Ai gjithashtu ka asistuar edhe te goli i dytë i shënuar nga Novoa Ramos në minutën e 70-të.

Pas golit dhe asistit Zeqiri u zëvendësua nga Taulant Xhaka. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS