Ana Kabashi thekson linjat e formësuara, shfaqet tërheqëse në fotot në bikini

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi krahas zëri unik njihet edhe për linjat e formësuara të trupit.

Artistja nga Peja komentohet vazhdimisht për format e trupit dhe ato I ka ekspozuar edhe në disa imazhe të reja që solli për fansat në Instagram.

Ana në fotot e reja ka pozuar në bikini me ngjyrë që I përshtati me syze dielli dhe sandale ngjyrë bezhë me lidhëse.

Autorja e “Je e vetmja dashuri” erdhi tejet joshëse ndërsa vëmendja ishte padyshim tek fiziku i saj tërheqës.

“Pak arratisje”, ka shkruar Ana sipër imazheve teksa shihet në bregdet.

Ndërkohë, krahas pushimeve, Ana aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit me motrën e saj Artën “Tdu hala”, që e sollën në mars të këtij viti.

Ndryshe, kujtojmë që Ana muaj më parë u bë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, por që u eliminua pas disa javësh. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS