Ana Kabashi një flokëkuqe atraktive

Tashmë është bërë e rëndomtë që sa herë publikon imazhe të reja në rrjetet sociale, Ana Kabashi tërheq interesimin e faqeve rozë.

Këngëtarja atraktive ndiqet nga më shumë se 179 mijë fansa në Instagram, ku publikon fotografi që nuk e lënë askënd indiferent.

Bukuroshja së fundmi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj dhe këtë e ka ndarë me fansat përmes profilit të saj.

Ajo i ka publikuar disa fotografi, në të cilat paraqitet si një flokëkuqe tërheqëse.

Ana i ka publikuar edhe disa video në InstaStory duke treguar procesin e këtij ndryshimi në dukjen e saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS