Hidromorava

Amir Rrahmani: Kosova ka të ardhme

/ 1 minutë lexim

Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, mendon se “Dardanët” kanë një të ardhme, pas fitores 4-1 ndaj San Marinos në “Fadil Vokrri”.

“Çdo kundërshtar duhet respektuar, ne bëmë mirë edhe me ata të ri që luajtën për të mësuar për ndeshjet më të vështira që vijnë në të ardhme”.

“Lojtarët e rinj të Kosovës duhet të punojnë dhe të ngritin cilësinë, urime për debutimin”.

ArKatana

“Kemi të ardhme, kemi lojtar të rinj për të ardhme, ne edhe jemi ekip i ri, kemi të ardhme të mirë”.

Miqësorja e radhës do të jetë me Maltën të premten, derisa më pas javën e ardhshme kundër Guineas më 8 qershor dhe kundër Gambisë më 11 qershor.