Amir Rrahmani: “Kanë mbetur edhe dy javë”

Bundesliga tashmë është rikthyer.

Javën tjetër do të kthehet edhe La Liga, kurse pas dy javës, Serie A dhe Premierliga.

Në fushë do t’i shohim sërish futbollistët shqiptarë në Serie A.

Amir Rrahmani, mbrojtësi i Hellas Veronës, po punon shumë për të qenë gati për pjesën tjetër të sezonit.

“Kanë mbetur edhe dy javë…”, ka shkruar ai në rrjetet sociale.

Amiri po luan i huazuar te Verona, pasi në janar zyrtarisht nënshkroi me Napolin, të cilës skuadër do t’i bashkohet sezonin e ardhshëm. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).