Amir Rrahmani asiston në golin e dytë të Napolit

Napoli është duke shkuar drejt fitores së radhës në Serie A

Minuta e 33-të ka shënuar golin e dytë të skuadrës ku luan Amir Rrahmani.

Sulmuesi në top formë i Napolit, Victor Osimhen shënoi golin e dytë në minutën e 33-të dhe asistues ishte Amir Rrahmani që bëri një pasim nga mbrojtja për ta gjetur nigerianin që shënoi gol të bukur për Napolin. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS