“Amaneti i babës”, publikohet kënga më e re nga Rovena Stefa

Rovena Stefa ka publikuar këngën e re.

Rovena Stefa sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Amaneti i babës”.

Kësaj kënge, me një temë prekëse, këngëtarja ia ka shoqëruar edhe një video, në të cilën erdhi e veshur me një fustan elegant.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).