Almir Kryeziu: Kemi analizuar Drenicën, kërkojmë tri pikë

Sulmuesi i Dritës me perspektivë Almir Kryeziu, në konferencën me gazetar ka deklaruar se kundër Drenicës, skuadra e Dritës do të kërkojë 3 pikë.

Kryeziu deklaroi, se në ndeshjen me Ballkanin nuk kishin fat dhe tani kanë marrë vetën gjatë këtyre ditëve duke kërkuar tri pikë në Skenderaj. “Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë, Drenica ka futbollist dhe lojë të mire, atmosfera tek bashkëlojtarët e mi është mjaft e mire, ne kemi analizuar Drenicën mjaft mirë dhe do të japim maksimumin, shpresoj se nga Skenderaji do të kthehemi me tri pikë”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS