Almeda Abazi tregon se cila këngëtare shqiptare sipas saj është më e mira

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi ka zgjedhur ta tregojë publikisht artisten e saj të preferuar me anë të një postimi në ‘Instastory’.

E pyetur nga ndjekësit e saj se cila është këngëtarja më e mirë shqiptare, Abazi ka pohuar menjëherë emrin e Elvana Gjatës.

“A është kjo një pyetje? Sigurisht që mbretëresha @elvanagjataaaa”, ka shkruar Almeda krah postimit në llogarinë e saj.

Kujtojmë se ditët e fundit Abazi ka qenë mjaft aktive në ‘Instagram’, duke iu përgjigjur një sërë pyetjesh, midis të cilave ka treguar se udhëtimi i parë që do të bëjë sapo periudha e izolimit të mbarojë, është drejt Shqipërisë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).