Alketa Vejsiu: Asgjë nuk zgjat përjetë përveç dashurisë, do mbarojë edhe corona

Prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Alketa Vejsiu, vazhdon të dërgojë mesazhe inkurajuese për fansat në këtë periudhë izolimi.

Duke qenë se shquhet për postimet e saj, ajo së fundmi me anë të një fotografie të ndarë në Instagram ka thënë se do të mbarojë edhe coronavirusi.

Në mbishkrimin e këtij imazhi, biondja shton se asgjë nuk zgjat përjetë përveç dashurisë.

Fotografia në fjalë e shfaq prezantuesen e njohur në top-formë, përkundër se shfaqet natyrale në oborrin e shtëpisë së saj.

Më pas, 36-vjeçarja ka hedhur një video tjetër të sajën me përshkrimin “Ne do të jemi të lirë”.

Si shumë nga personazhet publike, edhe Alketa është detyruar t’i ndërpresë aktivitetet televizive shkaku i pandemisë. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).