Aliu falënderon majorin Oral Ates për punën dhe angazhimin e tyre në sferën e sigurisë

Gjilan – Komandanti i LMT major Oral Ates dhe zv.komandanti Selami Kutbay, vizituan Këshillin e Bashkësisë Islame në Gjilan, ku u pritën nga kryetari i Këshillit z. Naim Aliu.

Aliu e falënderoi majorin për punën dhe angazhimin e tij në sferën e sigurisë si dhe për vizitën dhe kontaktet e vazhdueshme që LMT ka me KBI në Gjilan.

Aliu ndër tjerash njoftoi mysafirët për punën e KBI- së dhe për aktivitetet e ndërmarra për muajin e Ramazanit ka njoftuar Agim Hyseni./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS