Albulena më e bukur se kurrë e fillon dhjetorin

Ditët e ftohëta që po mbretërojnë aktualisht në vendin tonë, padyshim se do t’i ngrohë këngëtarja e njohur Albulena Ukaj me këtë fotografi, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo ka pozuar më e bukur se kurrë, për ta filluar muajin e dymbëdhjetë të vitit me mbarësi.

Kujtojmë se këtë vit Albulena ishte aktive si me projekte muzikore, njëashtu edhe me ahengje familjare.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).