Albina Kelmendi publikon këngën ‘Emri im’

Këngëtarja e njohur Albina Kelmendi, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Emri im”, mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila si përherë vjen me interpretim të shkëlqyer nga Albina.

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Për ju, për ne, për të gjithë/Premierë: “Emri im”nga Albina Kelmendi.

Dëgjim të këndshëm

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS