Albina Kelmendi paralajmëron hitin e ri

Albina Kelmendi s’e ka në plan të ndalet pas suksesit që arriti në Festivalin e RTSH-së. Këngëtarja pejane ka paralajmëruar publikimin e një hiti të ri.

Albina ka publikuar një video me bashkëpuntorët e suksesit pjesë e të cilëve është edhe mjeshtri i muzikës, Astrit Stafaj.

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovizion duket se nuk është ngopur me fitoren dhe se ka një projekt tejet premtues për fansat e saj./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS