Albina Kelmendi nuk njihet me pamjen e saj

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Këngëtarja, Albina Kelmendi, cilësohet si një prej këngëtarëve me vokalin më të mirë në estradën shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Albina ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Eco Higjiena

Albina ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë ato “vishnje” dhe duke i zgjatur flokët.

Lidhur me këtë ndryshim të ri, Albina ka marrur komente pozitive me pamjen e saj të re.