UBT

Albina befason me stilin e saj të veshjes

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Këngëtarja, Albina Kelmendi, viteve të fundit është bërë një prej këngëtarëve më të dashura dhe me të pëlqyera, shkruan “Kosova Sot Online”.

Albina vlerësohet për vokalin dhe interpretimin e këngëve që ajo këndon.

Uji Dea

Këtë herë, Albina ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet e veshur me kostum të zezë.