RCCOLA

Albert Popaj, i nominuar për “Histori Suksesi” në Nju-Jork

/ 1 minutë lexim

Njihuni me të nominuarin Alberti Popaj, një personalitet televiziv dhe mikpritës në QVC, transmeton albinfo.ch.

Ai është më i njohur për ekspertizën e tij në kozmetikën prestigjoze dhe lansoi kanalin e parë në botë dedikuar bukurisë BeautyIQ.

Fidanishtja

Alberti është një entuziast i bukurisë, dekorit të shtëpisë dhe kuzhinës që ndjek trendet dhe markat kryesore.

https://www.facebook.com/AlbertiPopajQVC
https://www.albinfo.ch/albert-popaj-i-nominuar-per-histori-suksesi-ne-nju-jork/