Albërije Hadërgjonaj po vjen duke u rinuar, e jo duke u plakur

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, dita ditës sa vjen e po rinohet, shkruan “Kosova Sot Online”.

Albërija gjithmonë paraqitet shumë fresh dhe e kuruar në detaje.

Edhe në këtë foto, Albërija po duket si vajzë e re.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS