Albërije Hadërgjonaj në fustan transparent, merr vëmendjen me format e trupit

Këngëtarja e njohur shqiptare ka mahnitur me linjat trupore.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, tash e sa vite jeton mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Shqipërisë, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi u rikthye në Shqipëri për një performancë në Miss Shqipëria, kështu duke marrë vëmendjen e publikut me paraqitjen e saj elegante.

Ajo zgjodhi që interpretimin e saj ta bëjë në një fustan mjaft të bukur ngjyrë të bardhë dhe që pjesërisht ishte transparent, kështu duke i theksuar pjesët e trupit këngëtares.

Albërija para disa muajsh është zhvendosur në Los Anxhelos, duke iu bashkangjitur vajzës së saj Anxhelinës atje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS