Albërije Hadërgjonaj më e bukur se kurrë

Për këngëtaren e njohur Albërije Hadërgjonaj, vitet janë thjesht numra, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”

Këtë e vërteton edhe me fotosesionin e fundit, ku ajo shfaqet më e bukur se kurrë.

Nuk kanë munguar edhe komplimentet e ndjekësve të saj, të cilët janë mahnituur nga paraqitja e të preferuares së tyre.

Albërija vijon të jetë aktive në skenë dhe shumë e kërkuar në dasma.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS