Albërija nuk po i njeh vitet, edhe më joshëse në foton më të fundit

Albërija vjen sërish provokuese. Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me fustanin e ngushtë dhe të prerë në pjesën e belit.

Alberia ka vite në skenë, kurse komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme. 43 vjeçarja mahnit edhe njëherë me pamjen.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).