Albërie Hadërgjonaj ua kalon edhe vajzave 20 vjeçare

Albërie Hadërgjonaj është pëlqyer gjithmonë për muzikën e saj,ajo po vazhdon të jetë e angazhuar me mbrëmje dhe projekte të ndryshme muzikore, shkruan Kosova Sot Online.

Edhe pse prej gati 30 vite në skenën muzikore shqiptare, ajo vazhdon të jetë ende aktive me këngët e saj, por edhe të mbajë linjat e saj trupore dhe të fytyrës,.

Në postimin e fundit të bërë nga këngëtarja ajo shfaqet me pak grim por mjaftë seksi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).