Albërie Hadërgjonaj sjell projektin e ri, po duket si pehri!

Alberie Hadergjonaj është shembulli më i mirë se mosha është vetëm numër.

Këngëtarja e cila veçohet për zërin e saj unik ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan Indeksonline.

Kënga e re mban titullin ‘Pa të nuk mundem’, projekti i ri erdhi i me tekst dhe muzikë të Nurteel ndërsa videoklipi u realizuar nga ‘Max Production’.

Përveç këngës, Alberia ka mahnitur edhe me pamjen ku si çdo herë u shfaq atraktive dhe në super formë.

Ky projekt tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’ dhe padyshim pritet të pëlqehet nga adhuruesit e shumtë të këngëtares. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).