Albërie Hadërgjonaj rikthehet me këngë ritmike

“Ku ta gjej dikë ta dua” është kënga e fundit e Albërie Hadërgjonaj me të cilën mori pjesë në festivalin e RTSH në dhjetor.

Mirpëo pas kësaj balade të ndjeshme është koha për më shumë ritëm nga Albëria.

Artistja tashmë është në finalizim e sipër të projektit të saj më të ri që pritet të publikohet brenda këtij muaji.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).