Albëria për të bijen: Jo se e kam bërë unë, por Zoti e ka qendisë dhe anash i vinë të gjitha

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj aktualisht ndodhet në Shqipëri, ku po i kalon ditët e karantinës, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo së fundmi i është bashkuar edhe Tik Tokut, duke postuar një video ku shfaqet duke kërcyer teksa në sy bien linjat e saja seksi.

Duke e parë të bijen, këngëtarja e njohur Albërie Hadergjonaj, pa hezituar ka shkruar: “Zonja dhe zotërinj ju prezantoj me të vetmen Anxhelina. Jo se e kam bere une por Zoti e ka qendis dhe anash i vin te gjitha”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).