Aktorja kosovare me fotosesion sensual për Flat në Amerikë

Aktorja kosovare e cila u shndërrua në modele, Ema Uka ka realizuar fotosesionin e saj në Amerikë për agjencinë e njohur të modës V-Flat

Ema, e cila famën e saj e filloi në Kosovë me rolin e saj në serialin “O sa mirë” me rolin e Lyrës, paraqitet në këtë fotosesion në foto pa ngjyra ku pozon në mënyrë sensuale.

Kjo nuk është hera e parë që Ema realizon fotosesione të tilla pasi që më parë ka sfiluar për disa kompani në Neë York si modele si dhe ka realizuar disa fotosesione.

Ema para se të fillojë karrierën si modele në Amerikë kishte punuar edhe në Europë në të njëjtin profesion. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).