Aktorja Gresa Pallaska e mëson kuptimin e jetës

Gresa Pallaska është ylli i padiskutueshëm i teatrit, filmit dhe televizionit, me pjesëmarrje në shumë projekte të suksesshme.

Gresa, ka një ditë mjaftë të angazhuar me xhirime në serialin “Çka ka shpija”.

Ajo, nuk është nga ato figura që ekspozohen shumë në rrjete sociale dhe nëse e bënë këtë gjë, atëherë vërtet ka për të treguar diçka.

Në këtë foto, ajo shfaqet e mrekullueshme, pa asnjë shenjë të viteve që ikin, ndërkohë që citon piktorin e famshëm spanjoll, Pikasso.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS