Aktakuza për kanosje dhe vjedhje të rëndë

Gjilan – Prokuroria Themelore në Gjilan, ka ngritur dy (2) aktakuza kundër dy (2) personave.

Prokuroria Themelore Gjilan
Aktakuzat:
Prokuroria Themelore në Gjilan, ka ngritur dy (2) aktakuza kundër dy (2) personave, për këto vepra penale:
Një (1) aktakuzë kundër një (1) personi për veprat penale, ‟Kanosja” dhe “Sulm”,
Një (1) aktakuzë kundër një (1) personi për veprën penale,‟Vjedhja e rëndë”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS