Aksidentohen tri vetura civile në Kllokot

Gjilan – Policia e Kosovës njësitet e trafikut rajonal janë njoftuar për një Aksident trafiku që ka ndodhur në fshatin Kllokot në rrugën magjistrale, në mes tri veturave civile dhe një mjeti kamionetë.

Deri te aksidenti dyshohet të ketë ardhur nga mos mbajtja e distancës, ku me ketë rast shkaktohet aksident zingjiror, lëndime pëson njëri nga vozitësit i cili ka kërkuar ndihmën e mjekut, por është jashtë rrezikut për jetë. Rasti procedohet në Gjykatë njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).