Aksidentohen dy vetura, lëndime pëson njëri nga ngasësit

Gjilan – Në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës mashkull dhe femre kosovare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi mashkull i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS