Aksidente trafiku në Gjilan e Kamenicë

Gjilan – Në Kamenicë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një biçiklisti me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar biçiklisti dhe i njëjti pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

Edhe në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një këmbësori me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori dhe i njëjti pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS