Aksident trafiku në Viti, lëndohet pasagjeri dhe dërgohet për tretman mjekësor

Viti – Në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Viti i dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mos mbajtje e distancës, ka shkaktuar aksidentin duke goditur veturën të cilën ishte duke e drejtuar viktima mashkull kosovar.

Si pasojë, lëndime ka pësuar pasagjeri mashkull kosovar i cili është dërguar për tretman mjekësor. Në konsultim me prokurorin, rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS