Aksident trafiku në Viti, lëndime pësojnë dy ngasësit dhe katër pasagjerë

Viti – Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë.

Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore kanë pësuar dy ngasësit dhe katër pasagjerë të cilët pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS